Εικόνα Ανανέωση Εγγραφής

Ενημερώνουμε τους προπτυχιακούς φοιτητές του τμήματος Ζωικής Παραγωγής, Αλιείας και Υδατοκαλλιεργειών (δεν αφορά τους φοιτητές των  πρώην  τμημάτων Τ.Ε.Ι)ότι ξεκινάει η περίοδος ανανέωσης εγγραφής για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-21.

Ανανέωση εγγραφής θα πρέπει να κάνουν ΟΛΟΙ οι φοιτητές του τμήματος Ζωικής Παραγωγής, Αλιείας και Υδατοκαλλιεργειών   κάθε εξάμηνο και είναι απαραίτητη προϋπόθεση για τη λήψη οποιουδήποτε πιστοποιητικού σπουδών από τη Γραμματεία.

Προσοχή !!! Δεν αφορά τους φοιτητές των  πρώην  τμημάτων Τ.Ε.Ι, Τεχνολογίας Αλιείας και Υδατοκαλλιεργειών,  Μηχανολογίας και Υδάτινων Πόρων )

Η ανανέωση εγγραφής θα πραγματοποιηθεί στο σύστημα της Ηλεκτρονικής Γραμματείας https://progress.upatras.grαπό 01/09/2020 έως 31/10/2020.

Για τις δηλώσεις μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2020-21 θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση.

Για οποιοδήποτε πρόβλημα κατά τη διαδικασία ανανέωσης εγγραφής σε εξάμηνο, οι φοιτητές παρακαλούνται να επικοινωνούν με το Τμήμα Πληροφοριακών Συστημάτων & Εφαρμογών μέσω του email : .

Από τη Γραμματεία του Τμήματος