Λογότυπο Πρακτική Άσκηση Πανεπιστημίου Πατρών

Μετά το πέρας του χρόνου υποβολής των αιτήσεων εκδήλωσης ενδιαφέροντος από τους φοιτητές του Τμήματος Αλιείας και Υδατοκαλλιεργειών (πρώην Τεχνολογίας Αλιείας και Υδατοκαλλιεργειών του π. ΤΕΙ Δυτ. Ελλάδας)  για τη συμμετοχή τους στην πράξη «Πρακτική Άσκηση τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Πατρών για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023» με κωδικό MIS 5181130 στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση 2014-2020» το οποίο συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (Ε.Κ.Τ.) και από εθνικούς πόρους, διαπιστώθηκε ότι δεν υπέβαλε αίτηση κανένας φοιτητής.

Οι φοιτητές/τριες έχουν δικαίωμα ένστασης εντός πέντε (5) εργάσιμων ημερών από την επομένη της ανακοίνωσης του προσωρινού πίνακα στην ιστοσελίδα του γραφείου πρακτικής άσκησης και στην ιστοσελίδα του Τμήματος. Οι ενστάσεις υποβάλλονται ηλεκτρονικά στη Γραμματεία του Τμήματος λαμβάνουν αριθμό πρωτοκόλλου και εξετάζονται από την Επιτροπή Ενστάσεων Πρακτικής, η οποία έχει ορισθεί από το Τμήμα.