4ο Συνέδριο – Έκθεση «Επί Γης»

Η μετάβαση των φοιτητών που δήλωσαν ότι επιθυμούν να παρακολουθήσουν το 4ο Αγροτικό Συνέδριο – Έκθεση «Επί Γης» που θα διεξαχθεί στο Συνεδριακό Κέντρο του  ξενοδοχειακού συγκροτήματος «Aldemar Olympian Village» στη Σκαφιδιά Ηλείας θα γίνει σύμφωνα με τα παρακάτω:

Από Αγρίνιο : Δύο λεωφορεία θα αναχωρήσουν από το χώρο του Πανεπιστημίου (Γ. Σεφέρη 2) στο Αγρίνιο στις 08:00π.μ. Λεωφορείο από Αγρίνιο με κενές Θέσεις θα περάσει και από το Υπεραστικό ΚΤΕΛ Μεσολογγίου προκειμένου να πάρει και από εκεί φοιτητές.

Από Μεσολόγγι : Τρία λεωφορεία θα αναχωρήσουν από το Υπεραστικό ΚΤΕΛ Μεσολογγίου  (στην Πύλη Μεσολογγίου)  στις  8:30π.μ.

Επίσης  λεωφορείο/α με κενές θέσεις  θα περάσουν από την στάση Υπεραστικού ΚΤΕΛ πριν τα διόδια της Γέφυρας και μετά από τη στάση στην δυτική προβλήτα στο Κάστρο του Ρίου, προκειμένου να πάρουν και από εκεί φοιτητές.

Επισημαίνεται ότι θα τηρηθεί αυστηρά  προτεραιότητα για τους φοιτητές που δήλωσαν εμπρόθεσμα συμμετοχή.

Τα λεωφορεία διατίθενται δωρεάν από τους διοργανωτές του Συνεδρίου.