Για ενημέρωση των Φοιτητών του Τμήματος Αλιείας-Υδατοκαλλιεργειών  9ου Εξαμήνου, αναρτάται ο επισυναπτόμενος επικαιροποιημένος  Κατάλογος για επιλογή – κατοχύρωση Θέματος Διπλωματικής Εργασίας (03/04/2024).

Όλοι οι φοιτητές  του 9ου εξαμήνου ανεξάρτητα από τον αριθμό των μαθημάτων, στα οποία έχει ολοκληρωθεί η βαθμολόγηση, θα πρέπει να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για την εκπόνηση της διπλωματικής τους εργασίας συμπληρώνοντας την επισυναπτόμενη Αίτηση έγκρισης εκπόνησης Διπλωματικής Εργασίας.

Η αίτηση αυτή θα αποσταλεί με ηλεκτρονικό μήνυμα στον Επιβλέπον, για κάθε αντίστοιχο θέμα, Καθηγητή.

Μετά από την αποδοχή του φοιτητή/τριας από τον Επιβλέπον Καθηγητή, ο φοιτητής/τρια θα αποστείλει ηλεκτρονικά την αίτηση (αφού έχει υπογράψει και ο Επιβλέπον Καθηγητής) στον Υπεύθυνο Διπλωματικών Εργασιών, Αναπλ. Καθ. Δ. Μουτόπουλο (), οποίος είναι υπεύθυνος για την τήρηση του κανονισμού εκπόνησης διπλωματικών εργασιών και στον οποίο μπορούν να απευθύνονται προκειμένου να απευθύνουν ερωτήματα σχετικά με την εκπόνηση της διπλωματικής τους εργασίας.