Εικόνα Ενημέρωση Σημαντικό Μήυνμα

Η διδασκαλία των μαθημάτων του εαρινού εξαμήνου  2020-2021 θα γίνει ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ και  η ενημέρωση για τα μαθήματα που διδάσκονται θα γίνεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ μέσω της Πλατφόρμας eClass.

Παρακαλούνται οι φοιτητές του Τμήματος Ζωικής Παραγωγής, Αλιείας και Υδατοκαλλιεργειών (και του Π.Π.Σ Τεχνολογίας Αλιείας και Υδατοκαλλιεργειών) να εγγραφούν στα μαθήματα που έχουν δημιουργηθεί από τους  διδάσκοντες του τμήματος στην Πλατφόρμα eClass του Πανεπιστημίου Πατρών για το εαρινό εξάμηνο 2020-2021 ,  προκειμένου να λαμβάνουν τα  ενημερωτικά μηνύματα και τις ανακοινώσεις από τα μαθήματα αυτά.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ: Οι φοιτητές θα πρέπει να εγγραφούν στα μαθήματα που επρόκειτο να παρακολουθήσουν και θα δηλώσουν την περίοδο Δηλώσεων Μαθημάτων στη δήλωση μαθημάτων τους.

Από τη Γραμματεία