Εικόνα Ενημέρωση Σημαντικό Μήυνμα

Οι φοιτητές του  Τμήματος Ζωικής Παραγωγής, Αλιείας&Υδατοκαλλιεργειών που  ολοκλήρωσαν επιτυχώς και τη δεύτερη φάση εγγραφής στο Πληροφοριακό Σύστημα του Πανεπιστημίου«Ψηφιακό Άλμα»  μπορούν  να παραλάβουν οι ίδιοι – με φυσική παρουσίαβεβαιώσεις σπουδών και κωδικούς πρόσβασης από τη Γραμματεία του Τμήματος, καθημερινά,  στο διάστημα 11:00π.μ  με 12:00μ.μ και με την επίδειξη της Αστυνομικής τους Ταυτότητας ή Διαβατηρίου.

Σε περίπτωση που δεν είναι δυνατή αυτοπρόσωπη παρουσία, προκειμένου να χορηγηθούν βεβαιώσεις σπουδών και κωδικοί πρόσβασης, τα ενδιαφερόμενα άτομα θα πρέπει να στείλουν:

• την επισυναπτόμενη  αίτηση (στο τέλος της ανακοίνωσης), συμπληρωμένη και επικυρωμένη ως προς το γνήσιο της υπογραφής από ΚΕΠ ή αστυνομικό τμήμα, και
  • φωτοτυπία της αστυνομικής τους ταυτότητας

στη Γραμματεία του Τμήματος,

• είτε μέσω ΚΕΠ του τόπου κατοικίας τους στον αριθμό fax 26310 58287
  • είτε ταχυδρομικώς Υπόψη Γραμματείας στη διεύθυνση:

Τμήμα Ζωικής Παραγωγής, Αλιείας & Υδατοκαλλιεργειών

Νέα Κτίρια

30200 – Ι.Π. Μεσολόγγι

Τηλ: 26310-58253

• Για άτομα τα οποία δεν μπορούν να μετακινηθούν λόγου σοβαρού προβλήματος υγείας για την επικύρωση του γνήσιου της υπογραφής, μπορούν να καλέσουν το αστυνομικό τμήμα του τόπου κατοικίας του και να σας επισκεφθούν κατ΄ οίκον για την ολοκλήρωση της ανωτέρω διαδικασίας.
  • Σε περίπτωση νοσηλείας σε δημόσιο νοσοκομείο, καλέστε διοικητικό υπάλληλο από τις διοικητικές υπηρεσίες του νοσοκομείου για την ολοκλήρωση της διαδικασίας.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος

Επισυναπτόμενα: